» Regeneracja baterii trakcyjnych 
- Baterie trakcyjne
- Baterie zasadowe
- Baterie niklowo-kadmowe
- Baterie żelowe
- Baterie samochodowe
- Do baterii kwasowych
» Sprzedaż baterii 
» Regeneracja - wymiana ogniw 
» Promocje 
» Materiały informacyjne 


 
Regeneracja baterii trakcyjnych

Baterie trakcyjne znajdują się w bardzo wielu urządzeniach i pojazdach np. w wózkach widłowych, wózkach golfowych, wózkach przewożących bagaż na lotniskach. W takich urządzeniach baterie często pracują przez długie godziny i bardzo ważne jest aby ich proces ładowania trwał jak najkrócej a czas pracy na naładowanej baterii jak najdłużej.

Osiągnięcia jak największej pojemności w baterii jest celem regeneracji z wykorzystaniem metody Eko-Regen.

Zachęcamy do zapoznania się z opisem procesu regernacji oferowanego przez nasza firmę

EKO-REGEN® to proces, który sięga dalej niż inne w poszukiwaniu najwyższej trwałości i wydajności a przy tym jest proekologiczny.

Całość procesu regeneracji jest bardzo profesjonalna, zaawansowana technicznie, oparta na dużym doświadczeniu oraz wykorzystaniu najnowszych technologii. Proces składa się z 3 części:  • ocena stanu baterii z wykorzystaniem testera- analizatora komputerowego, który określa pojemność baterii, stopień zasiarczenia, kwalifikuje baterie do regeneracji.

  • przeprowadzenie 2 etapowego procesu regeneracji technologią Eko-Regen opisanego poniżej

  • ponownej oceny po procesie regernacji z wykorzystaniem testera-analizatora komputerowego: oceniany jest stan techniczny baterii oraz poziom naładowania.Opis procesu regeneracji metodą EKO-REGEN

Etap pierwszy to zastosowanie środka chemicznego:  1. Rozpuszczenie siarczanów

  2. Wyrównanie elektrolitów co ogranicza emisję siarczanu

  3. Zapewnienie ochrony

  4. Utrzymanie czystych płyt i separatorówEtap drugi to wykorzystanie testera- analizatora komputerowego

Jest to najwyższej jakości sprzęt za pomocą którego następuje proces wielokrotnego ładowania, rozładowywania i analizy pojemności baterii.


Dzięki zastosowaniu zaawansowanej 3-etapowej technologii Eko-Regen baterie w uzyskują dużo większą pojemność, odzyskują moc co przekłada się na mniejsze zużycie prądu podczas jej ładowania. Regeneracja jest dużo tańsza niż zakup nowej baterii. 

Finansowe korzyści płynące..

Finansowe korzyści płynące z zastosowania technologii EKO-REGEN - Koszty regeneracji to ok. 30% ceny nowego akumulatora - Dłuższy czas pracy baterii - Szybsze ładowanie - Redukcja kosztów energii do 50% - 12-miesieczna gwarancja - EkoRegen oznacza oszczędności dla każdej firmy

..zobacz więcej   

Z EKO-REGEN Twoja firma je..

Z EKO-REGEN Twoja firma jest ekologiczna: - mniejsze zużycie energii - ograniczenie odpadów ołowiowo-kwasowych w środowisku - ułatwione złomowanie baterii trakcyjnych - unikanie kar środowiskowych - redukcja ilości odpadów i kosztów obsługi - poprawa ekologicznego życia i wizerunku

..zobacz więcej   licznik - 636341        Regeneracja baterii trakcyjnych EKOREGEN | regeneracja alternatorów | mapa strony SEO pozycjonowanie strony
Strona zawiera informacje techniczne, schematy i wykresy wydajności akumulatora oraz ogólny opis metody, dzięki którym możliwa jest efektywna i szybka naprawa baterii trakcyjnych, naprawa wszelkiego rodzaju ogniw, serwis wózków widłowych w zakresie naprawy ich zasilania elektrycznego - akumulatorów trakcyjnych.


baterie trakcyjne statystyki